• Detail firmy

AUTOMATIZACE MS, s.r.o.

Základní popis

Výroba, instalace a opravy měřicí a regulační techniky, poskytování poradenské činnosti.

Adresa

Prokopa Velikého 341
566 01 Vysoké Mýto

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25293371

Výrobky, činnosti

Měřící a regulační technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 775 245 650
Telefon: +420 493 721 047

Kontaktní osoba

Zdeněk Kohoušek - Jednatel

Telefon: 775 245 655
Mobil: +420 775 245 660
Další firmy v oboru

ELEKTRO KSK spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním nerezových materiálů na tvářecích lisovacích strojích kde výrobky převážně slouží jako polotovary při výrobě kondenzátorů v elektrotechnickém průmyslu. Dále se specializujeme na elektromontážní práce, průmyslové a domovní instalace, opravy a údržbu elektrických strojů a zařízení, opravy elektromotorů, elektrického ručního nářadí, domácích spotřebičů, prodej el. materiálu.

EcaZa, s.r.o.

Činnosť spoločnosti EcaZa, s.r.o. je zameraná na nedeštruktívne skúšky materiálov pomocou vírivých prúdov. Naše služby zabezpečujeme pre elektrotechnický a strojárenský priemysel, máme taktiež bohaté skúsenosti v oblasti jadrovej energetiky pri kontrolách teplovýmenných rúrok v parných generátoroch a v hlavných kondenzátoroch.

TZB Kladno s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti technického zařízení budov (TZB), a to od návrhu a vypracování projektové dokumentace, přes technickou podporu, až po stavební dozor. Součástí služeb je i zajištění výběrového řízení na dodavatele stavby. Činnost naši společnosti je zaměřena na zdravotechniku, rozvody plynu, kanalizace a vody, vytápění, větrání a vzduchotechniku, klimatizaci a chlazení, MaR.