• Detail firmy

Innovate, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme internetová a softwarová řešení. Zajišťujeme profesionální webhosting.Poskytujeme semináře, konference a partnerská setkání.

Adresa

U strže 150/1
140 00 Praha 4 - Krč

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26705745
  • Služby

Výrobky, činnosti

Marketing

Poskytujeme internetová a softwarová řešení. Zajišťujeme profesionální webhosting.Poskytujeme semináře, konference a partnerská setkání.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 272 403
E-mail: jiri.machacek@innovate.cz
WWW: www.innovate.cz

Kontaktní osoba

Jiří Macháček - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petr Padevět

Nabízíme transport osobních a užitkových vozidel do hmotnosti 3,5 tuny. Působištěm je Praha, ale i odtahy zajišťujeme v rámci ČR i celé EU, zejména Německa a zemí Beneluxu.

Jindřich Pulda

Zabýváme se prodejem, nákupem a dovozem dřevoobráběcích strojů. V naší nabídce máme i použité dřevoobráběcí stroje a nástroje, kotoučové a pásové technologie na kulatinu a další. K prodeji nabízíme i rozmítací, omítací a zkracovací pily nebo linky pro výrobu palet. Zaměřujeme se také na parketovací linky pro klasické a lepené parkety.

Derpal Logistic s.r.o.

Zabýváme se obchodem s dřevěnými paletami, gitterboxy, kovovými obaly, včetně zajištění jejich oprav již od roku 1994. Pro poskytnutí kvalitního 24 hodinového servisu zajišťujeme dopravu 5-ti nákladními soupravami s minimální kapacitou 756 kusů palet. Měsíčně zobchodujeme 80 000 kusů palet. Naše výrobky je možné tepelně ošetřit ochranou HT nebo sušit na požadovanou vlhkost.