• Detail firmy

David Karas

Základní popis

Nabízím informace pro Vaše podnikání nebo osobní život. Poskytuji kompletní diskrétní, rychlé a kvalitní detektivní služby pro firmy i jednotlivce s výraznou přidanou hodnotou.

Adresa

Borovanského 2217/5
155 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  69071667
  • Služby

Výrobky, činnosti

Detektivní služby

Nabízím informace pro Vaše podnikání nebo osobní život. Poskytuji kompletní diskrétní, rychlé a kvalitní detektivní služby.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 235 511 951
Mobil: +420 608 217 821
E-mail: david.karas@detektivnikancelar.cz
WWW: www.detektivnikancelar....

Kontaktní osoba

David Karas - Majitel

Další firmy v oboru

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.

K+D Praha, s.r.o.

Naše společnost se věnuje kompletním úklidovým pracím a údržbě zeleně. Nabízíme pravidelné i jednorázové úklidy v nočních hodinách a údržbu zeleně dle požadavku klienta. Jde hlavně o sekání travních porostů, křovin, rizikové kácení stromů, atd. Při úklidu je zajištěno i čištění podlahy s pokládkou vosku. Zajistíme Vám zabezpečení staveniště i včetně její ostrahy. Zajišťujeme postavební úklidy.

ANFIT s.r.o.

Vyrábíme zařízení pro ochranu informací, realizujeme komplexní zabezpečení místností. Dodáváme komplexní systémy i individuální licence pro šifrování mobilní komunikace. Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem elektronických zabezpečovacích systémů, elektronické požární signalizace, kamerových systémů, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme termovizní měření pro kontrolu zateplení.