• Detail firmy

Mimo-limit catering - Ria Kubánková

Základní popis

Zajišťujeme cateringový servis (bankety, recepce, party, firemní akce, family day, konference) a to po celé ČR i v zahraničí. Nabízíme zajištění produkce, techniky, výzdoby. Zajistíme vhodné prostory, party stany, mobilní haly.

Adresa

Fryčajova 56/64
614 00 Brno - Obřany

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71816666
  • Služby

Výrobky, činnosti

Firemní akce

školení,firemní akce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 233 038
Mobil: +420 776 661 615
E-mail: ria@mimo-limit.cz
WWW: www.mimo-limit.cz

Kontaktní osoba

Ria Kubánková - Majitel

Další firmy v oboru

E&P 4you s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti propagace Vašich výrobků či služeb. Zaměřujeme se především na ochutnávky, road show, public relations a eventy. Můžeme se také pochlubit vlastní databází hostesek, které poskytujeme na všechny akce. Zaručujeme se individuálním přístupem ke každému zákazníkovi a snažíme se pomoci s dosažením cíle – k úspěchu.

HORSENSE CZ , s.r.o.

Pořádáme kurzy leadershipu s koňmi. Na těchto kurzech řešíme různé úkoly s koněm a následně pracujeme s prožitky prostřednictvím společného sdílení a diskuzí. Naše kurzy jsou vhodné pro kohokoliv, jsou odborně vedeny a na bezpečí při práci s koněm klademe vždy velký důraz. Dopřejte si silný zážitek a objevte nepoznané!

GLASKA s.r.o.

Provozujeme hotel s možností pronájmu prostor různých velikostí pro pořádání školení, firemních, soukromých a teambuildingových akcí. Zajišťujeme kompletní cateringové služby nejenom v rámci hotelu, ale s možností dovozu po celé České republice. Hotel je vhodným místem k ubytování pro milovníky vína a krajiny jižní Moravy.