• Detail firmy

TOCCULIO s.r.o.

Adresa

U Habrovky 247/11
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27607941

Výrobky, činnosti

Výroba, rozmnožování, nahrávání a distribuce

zvukových a zvukově obrazových záznamů zpracování dat, služby databank, správa sítí pořch zábavě zprostředkování obchodu a služeb reklamní činnost a marketing pronájem a půjčování věcí movitých velkoobchod

Kontaktní údaje

E-mail: info@vipdrive.cz
WWW: www.vipdrive.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Salač - Majitel

Ivan Velikov Yordanov - Jednatel

Další firmy v oboru

Jaroslav BERAN

Profesionálně vyměňujeme, opravujeme a pískujeme autoskla u všech typů vozidel. Jsme zde pro Vás 24 hodin denně po 7 dní v týdnu, volejte naši nonstop linku +420 777 877 680. Garantujeme preciznost a spolupracujeme se všemi pojišťovnami.

Martin Faltus

Nabízím vysoce profesionální fotografie za přijatelnou cenu. Mám bohaté zkušenosti s portrétními fotografiemi, fotografiemi jídla, produktů a budov. Zaručuji spolehlivost, kvalitu odvedené práce a prvotřídní zpracování fotografií. Záleží mi na Vaší spokojenosti, uskutečním všechna Vaše fotografická přání.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.