• Detail firmy

F.D.A. Bezpečnostní služba, s. r. o.

Základní popis

Bezpečnostní služby.

Adresa

Ludvíka Vojtěcha 2067/80
680 01 Boskovice

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25318071
DIČ:  CZ25318071

Výrobky, činnosti

Ochrana osob

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 453 965
Fax: 516 453 965
E-mail: reditel1@fda-security.cz
WWW: ve výstavbě

Kontaktní osoba

Tomáš Frömel - Jednatel

Petr Frömel - Jednatel

Mobil: +420 602 500 517
Další firmy v oboru

EXTE SPOJ s.r.o.

Zabýváme se prodejem nářadí, spojovacího materiálu, kotevní techniky, tesařského kování, brusiva, stavební a průmyslové chemie, hutního materiálu, ochranných pomůcek a dalšího zboží. Nabízíme nestandardní spojovací materiál pro automobilový průmysl a stavebnictví. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis zn. POWERPLUS.

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.

DOLEŽAL - družstvo - autolaky

Zabýváme se prodejem průmyslových laků a příslušenství pro lakýrníky. Nabízíme, autolaky, motolaky, tmely, matovací přísady, brusné a matovací pasty, leštěnky, vosky, technické spreje, ochranné nástřiky ve spreji, ochranné overaly a masky pro lakýrníky, mycí pasty na ruce a mnoho dalšího. Provádíme rovněž míchání autolaků a plnění sprejů odstínem barvy Vašeho auta.