• Detail firmy

Chytka, s.r.o.

Adresa

Budišov 354
675 03 Budišov

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27671411

Výrobky, činnosti

Opláštění objektů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 568 875 480
Mobil: +420 602 875 489
Mobil: +420 723 334 719
Mobil: +420 568 875 888
E-mail: info@chytka.com
WWW: www.chytka.com

Kontaktní osoba

Roman Chytka - Jednatel

Karel Chytka - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pravda a syn - Transport, Logistic s.r.o.

Zajišťujeme mezinárodní autodopravu, se specializací především na Německo, Holandsko, Belgii, Dánsko, Švédsko a Anglii. Náš tým tvoří zkušení a spolehliví řidiči, automechanici a dispečeři. Dále provádíme zemní a výkopové práce bagrem a minibagrem, demolice, terénní úpravy. Mezi další služby, které poskytujeme patří také přistavení kontejneru, odvoz suti či prodej písku a kameniva.

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.

PSP s.r.o.

Nabízíme kompletní dodávku staveb. Ať už se jedná o stavby bytové, občanské, kulturní či výstavbu průmyslových závodů, zabezpečení materiálů a práce uskutečňujeme my. Zabýváme se také výrobou betonových směsí a jsme majitelé systémového bednění PASCHAL. Práci odvádíme svědomitě, rychle a využíváme nové technologie.