• Detail firmy

Jan Korčián

Základní popis

veškeré umělecko-kovářské práce,

Adresa

Čsl. armády 15
683 01 Rousínov

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72386592
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kovářství

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 780 908
E-mail: honza.korcian@volny.cz
WWW: www.volny.cz/honza.korcian/

Kontaktní osoba

Jan Korčián - Majitel

Další firmy v oboru

Jan Petřík - kovářství, zámečnictví

Zaměřujeme se na zakázkovou kovářskou a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kované brány, ploty, mříže, schodiště, zábradlí, kovové konstrukce a mnoho dalšího. Provádíme rovněž opravy a renovace kovářských a zámečnických výrobků.

ZVU Kovárna a.s.

Společnost je stabilním a spolehlivým partnerem pro dodávku výkovků a hotových dílů pro strojírenskou výrobu. Produkty ZVU Kovárna a.s. jsou zejména: kované kroužky, rozválcované kroužky, ložiskové kroužky, zápustkové výkovky, hřídele, tyče, polotovary pro ozubená kola, součásti kotevních systémů mostů, díly do převodovek, motorů, spojek a pohonů. Kompletní produkty na našich webových stránkách.

Václav Noha - Kovářství

Zajišťujeme kovovýrobu na zakázku. Specializujeme se na umělecké kovářství a ruční rytí kovů, rytí písma a přírodních motivů na nože a dárkové předměty. Vyrábíme raznice a kovářské plastiky. Provádíme zlacení metalem v interiérech a věnujeme se také opravám a údržbě křížů sakrálních staveb, renovacím historických kovových předmětů. Kovářská dílna se nachází v obci Štěměchy v okrese Třebíč.