• Detail firmy

Calypsa CZ, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme pracovní oděvy, pracovní a trekingovou obuv PRABOS, montérky, bundy, vesty, pláště, rukavice, ochranné a bezpečnostní pomůcky, drogerii, filtry, respirátory, brýle, štíty, masky a polomasky 3M, overaly, detektory plynu.

Adresa

Koliště 649/39
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25523597

Výrobky, činnosti

Pracovní oblečení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 210 064
E-mail: mail@calypsa.cz
WWW: www.calypsa.cz

Kontaktní osoba

Pavel Šenkýř - Jednatel

Telefon: 545 210 064
E-mail: polo@calypsa.cz
Další firmy v oboru

DOLEŽAL - družstvo - autolaky

Zabýváme se prodejem průmyslových laků a příslušenství pro lakýrníky. Nabízíme, autolaky, motolaky, tmely, matovací přísady, brusné a matovací pasty, leštěnky, vosky, technické spreje, ochranné nástřiky ve spreji, ochranné overaly a masky pro lakýrníky, mycí pasty na ruce a mnoho dalšího. Provádíme rovněž míchání autolaků a plnění sprejů odstínem barvy Vašeho auta.

ADMOVE s.r.o.

Specializujeme se na pojízdnou reklamu - kolo s reklamním vozíkem, přívěsný vozík s billboardem, automobil s billboardem. Realizujeme zakázkovou výrobu oblečení pro firmy, sportovní kluby, závodní týmy apod.

KARS, spol. s r.o.

Zajišťujeme prodej nejrůznějšího průmyslového zboží prvotřídní kvality. Nabízíme ventilátory, elektromotory, šnekové převodovky, čerpadla, elektroinstalační materiál, řemeslnické potřeby, čerpadla pro zvyšování tlaku, asynchronní elektromotory, pracovní oděvy a obuv, metrový textil apod.