• Detail firmy

Ing. Petr Směja

Základní popis

Specializujeme se na dřevěné polotovary - obkladové palubky, podlahy, OSB, MDF a DTD desky. Prodáváme také vinylové podlahy, překližky, laťovky, spárové desky, interiérové dveře a zárubně.

Adresa

Olbrachtovo náměstí 802/12
624 00 Brno - Komín

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15191907

Výrobky, činnosti

Podlahy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 223 164
Mobil: +420 603 843 870
E-mail: petr.smeja@tiscali.cz
WWW: www.smeja.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Směja - Majitel

Další firmy v oboru

ZIPS INTERIER s.r.o. - výroba bytového textilu

Zabýváme se návrhy a realizací interiérů. Na zakázku šijeme bytové textilie nejenom do bytů, ale i hotelů, restaurací a komerčních prostor. Prodáváme a pokládáme podlahové krytiny. Máme vlastní prodejnu se širokým sortimentem textilií, doplňků a podlahových krytin v Brně.

POPELÁK Jakub - Truhlářství - podlahářství

Nabízíme truhlářské práce a zhotovení nábytku na zakázku. Specializujeme se na kuchyně, vestavěné skříně, dětské pokoje, koupelnový i kancelářský nábytek. Pokládáme plovoucí podlahy a smontujeme Vám i jinde zakoupený nábytek. Naleznete nás v Brně - Dolních Heršpicích.

KNOCK-OUT s.r.o. výrobky z recyklované pryže

Zabýváme se výrobou a prodejem sportovně - společenských her "Ruských kuželek a rekreačních kuželkářských drah" z recyklované pryže. Produkty jsou vyrobeny z tvrzené recyklované pryže, jsou nezávadné a opatřené atesty SZL. Hry jsou tradiční, pohybové, prostorově nenáročné. Ostatní výrobky z recyklované pryže mají široké využití pro sport, zábavu, do průmyslu i jako izolační rohože pod zvířata.