• Detail firmy

Libor Hlavenka

Základní popis

Nerezová ocel:zábradlí - celonerezové,zábradlí - skleněné,kombinace nerez,sklo,madla nerezové i dřevěné,ploty,schodiště(točivá i přímá),brány.

Adresa

Pod rybníčkem 998
691 42 Valtice

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63403315
DIČ:  CZ7404074062
Rok založení:  2007

Výrobky, činnosti

CNC ohraňování

Provádíme ohýbání plechových dílů na CNC ohraňovacím lisu

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 528 735
E-mail: info@aznerez.cz
WWW: www.aznerez.cz

Kontaktní osoba

Libor Hlavenka - Majitel

Další firmy v oboru

BIBUS METALS s.r.o. - titan a niklové slitiny

Dodáváme titan (Grade 1 až Grade 4) a jeho slitiny (6Al4V, ELI, Grade 9), nikl a niklové slitiny (Monel, Inconel, Incoloy, Nimonic a další), a to dráty, tyče, plechy, fólie, trubky, fitinky, spojovací, svařovací materiál. Sklad máme v Brně. Specialitou jsou odstředivě lité trubky a kované kroužky až do 6 m průměru, a to i v nerezové oceli. Jsme certifikovaný dodavatel do leteckého průmyslu.

Oldřich Kirš - Kovoobrábění - Zámečnická výroba

Hlavním zaměřením společnosti je zámečnická výroba a kovovýroba, v rámci které provádíme soustružení kovů na CNC automatech a vačkových automatech. Dále disponujeme hydraulickými nůžkami, bodovacími automaty, lisy, svářečkami CO2, ohýbačkou a rovnačkou drátů. Našim zákazníkům nabízíme rovněž možnost povrchových úprav v kooperaci. Fotogalerii zakázek naleznete na našich webových stránkách.

Jan Petřík - kovářství, zámečnictví

Zaměřujeme se na zakázkovou kovářskou a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kované brány, ploty, mříže, schodiště, zábradlí, kovové konstrukce a mnoho dalšího. Provádíme rovněž opravy a renovace kovářských a zámečnických výrobků.