• Detail firmy

Radek Fišer

Základní popis

Provádíme montáž solárních systémů (fotovoltaika, termika), elektromontáže domovních i průmyslových objektů, datové rozvody, elektrické zabezpečovací systémy, elektrické požární systémy. Nabízíme návrhy, realizace, projekty, el. revize.

Adresa

Bzinská 1420
696 81 Bzenec

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48844390
DIČ:  CZ7001154248
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  5

Výrobky, činnosti

Průmyslové rozvody

Kontaktní údaje

Telefon: +420 518 384 384
Mobil: +420 777 685 083
Fax: +420 518 384 384
E-mail: fiser.radek@email.cz

Kontaktní osoba

Radek Fišer - Majitel

Další firmy v oboru

Lubomír Vlk

Poskytujeme odborné služby v oblasti elektrikářských prací. Zaměřujeme se na silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, hromosvody, rozvaděče NN, elektronické zabezpečovací systémy, televizní rozvody a systémy, domácí telefony a videotelefony, strukturované kabeláže apod. Provádíme měření termokamerou, revize elektrického ručního nářadí a mnoho dalšího.

ENERGOCONTROL s.r.o.

Specializujeme se na úsporná opatření v energetice, LED osvětlení průmyslových hal, veřejné LED osvětlení, dodávku a montáž VN transformátorů, výrobu rozvaděčů, kompenzaci účiníku i pro NN odběratele, elektro práce, termovizní měření, měření dataloggerem, návrhy úspor, projekční činnost. Zajišťujeme stálou službu externího energetika. Provádíme stavební práce: trafostanice, přístavby hal...

Martin Urbánek - elektroinstalační práce

Provádím kompletní elektroinstalační práce včetně instalace rozvodů v nových bytech, rodinných domech i firemních prostorech. Zajišťuji pravidelný servis elektroinstalace, revize i opravy elektrospotřebičů a rozvodů.