• Detail firmy

Chlazení Machalouš, s.r.o.

Základní popis

Naše firma vznikla v roce 1993 spojením dlouholetých zkušeností a praxe fyzicky podnikajích osob v chladírenském oboru.Postupně jsme se začali zabývat montážemi klimatizací a vzduchotechniky,které montujeme do bytů,rodinných domů,kanceláří,hotelů.

Adresa

Ledenice - Ohrazení 53
370 06 Ohrazení

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26104121

Výrobky, činnosti

Vzduchotechnika a klimatizace

klimatizace - vzduchotechnika - dodávka a montáž

Kontaktní údaje

Telefon: +420 386 350 328
E-mail: machalous@quick.cz
WWW: www.chlazenimachalous.cz/

Kontaktní osoba

Vilém Machalouš

Mobil: 602 443 641

Simona Machaloušová - Jednatel

Mobil: 602 646 511
Další firmy v oboru

BIPLAST s. r. o.

Zaměřujeme se na plastovou výrobu a montáž z termoplastických hmot a z hydroizolačních fólií. Nabízíme plastové a fóliové bazény, kruhové septiky a žumpy, plastové nádrže a nádoby, nádrže pro potravinářský průmysl, sondy pro odvětrávání skládek, izolace plochých střech, izolace balkónů a teras apod. Jsme schopni zhotovit žumpy i septiky na zakázku podle konkrétních požadavků klienta.

ACOND a.s.

Zabýváme se výrobou a montáží klimatizací a tepelných čerpadel ACOND. Nabízíme návrh a dodávky podlahového topení, klimatizačních systémů a techniky, patentované chytré regulace ACOND(c)Therm, akumulačních nádob, solárních systémů i bojlerů. Specializujeme se na pokládku podlahového topení.

LEDOSERVIS - EKO s.r.o.

Specializujeme se na montáž a opravy průmyslového chlazení a klimatizačních zařízení. Provádíme opravy klimatizací zemědělských strojů, opravy dojících zařízeni apod. Působíme v těchto regionech: Jindřichův Hradec, Tábor, Pelhřimov, České Budějovice.