• Detail firmy

H.A.P. Pneumatic, spol. s r.o.

Základní popis

Prodáváme pístové, šroubové a pojízdné kompresory Orlík, Atmos, sušiče vzduchu HIROSS, elektrocentrály, hřebíkovačky, sponkovačky, páskované hřebíky a spony, vzduchové a pneumatické nářadí.

Adresa

Jihlavská 1007/2
591 01 Žďár nad Sázavou

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25561286

Výrobky, činnosti

Prodáváme pístové, šroubové a pojízdné kompresory

Kompresory Orlík, Atmos, sušiče vzduchu HIROSS, elektrocentrály, hřebíkovačky, sponkovačky, páskované hřebíky a spony.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 566 622 195
Mobil: +420 777 071 427
Fax: +420 566 622 195
E-mail: pneumatic@mybox.cz
WWW: www.happneumatic.cz

Kontaktní osoba

Ivan Peňáz - Jednatel

Mobil: +420 777 071 427
Další firmy v oboru

Jiří Mejzlík - Vybavení autoservisů

Specializujeme se na dodávky, servis a poradenství v oblasti kompletního vybavení autoservisů a pneuservisů. Zajišťujeme prodej zvedáků, vyvažovaček, zouvaček, geometrie, testovacích linek, myček kol, stříkacích kabin, kompresorů, tlakových čistících strojů, nářadí a dalšího vybavení pro autoservisy. Kompletní sortiment zboží naleznete v našem e-shopu.

AKTIA INTERNATIONAL a.s.

Prodáváme, montujeme i opravujeme průmyslové chlazení, klimatizaci, autoklimatizaci, chladírenské nářadí, chladničky, mrazničky, chladící pulty, chladicí vitríny, chladicí boxy, výrobníky ledu a sody nebo tepelná čerpadla. Zajišťujeme prodej izolací Aeroflex.

DOHA s.r.o.

Poskytujeme kompletní servis zařízení stlačeného vzduchu. Zabezpečujeme servis kompresorů, dmychadel, vývěv apod. Projektujeme a realizujeme rozvody stlačeného vzduchu i výstavbu kompresorových stanic. Zajišťujeme revize potrubních rozvodů a tlakových nádob, diagnostiku kompresorů, opravy zařízení stlačeného vzduchu a mnoho dalšího.