• Detail firmy

TUAR s.r.o.

Základní popis

Dodávání náhradních dílů pro technologie. Výhradní zastoupení firmy Borries Marking-Systems GmbH pro Českou a Slovenskou republiku.

Adresa

Okružní 245
293 01 Mladá Boleslav

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27150763

Výrobky, činnosti

Hydraulika

Dodávání náhradních dílů pro technologie. Výhradní zastoupení firmy Borries Marking-Systems GmbH pro Českou a Slovenskou republiku.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 326 320
Mobil: +420 605 355 166
E-mail: radek.tuma@tuar.cz
E-mail: info@tuar.cz
WWW: www.tuar.cz

Kontaktní osoba

Radek Tůma - Majitel

Mobil: +420 605 355 166
Další firmy v oboru

KOTLÍN senzory, s.r.o.

Společnost KOTLÍN senzory, s.r.o. je ryze českým výrobcem a dodavatelem bezkontaktních senzorů. Nabízíme snímače indukční, magnetické, magneticko-indukční, optické, kapacitní. Vyrábíme indukční snímače s časově nastavitelným výstupem tzv. časové. Dodáváme také příslušenství ke snímačům propojovací konektory.

JOKO šnekové dopravníky

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu šnekových dopravníků, podávacích dopravníků, šnekovnic, šnekových spirál, dopravních šneků. Dále vyrábíme kovové mechanické hračky, realizujeme rovněž výrobu brán a plotů. Provádíme střihání, dělení a ohýbání plechů. Působíme v regionu Votice. Pro více informací o poskytovaných službách nás neváhejte kontaktovat.

OCELOT Pfingstner Milan

Obráběním kovů se zabýváme již více než 20 let. Jsme česká firma, sídlící nedaleko Prahy. Veškerá kovovýroba probíhá individuálně dle přání a požadavků našich zákazníků. Vyrábíme především CNC technologií. Převážnou část naší produkce dodáváme do zemí EU. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit!