• Detail firmy

PATREM PIPE TECHNOLOGIES s.r.o.

Základní popis

Výroba plastových a kombinovaných protektorů tubulárních produktů s hladkým a závitovým koncem a transportních rámů pro přepravu rour a trubek

Adresa

Třanovice 282
739 53 Třanovice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25900315
DIČ:  CZ25900315

Výrobky, činnosti

Trubky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 439 095
E-mail: patrem@patrem.cz
WWW: www.patrem.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Moškoř - Vedoucího výroby

Mobil: +420 602 648 067
Další firmy v oboru

K + B armatury, s.r.o.

Zabýváme se prodejem průmyslových armatur především pro energetické, vodárenské, teplárenské, plynárenské a chemické odvětví průmyslu. Dále prodáváme příruby, trubky, trubkové ohyby, těsnící materiál, spojky, ventily, kohouty, šoupátka, klapky a další hutní materiál. V nabídce máme veškeré tuzemské armatury i většinu zahraničních produktů. Garantujeme kvalitu, nízké ceny a krátké dodací termíny.

VZV STEEL spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem hutního materiálu. Dodáváme ocelové potrubí, tvarovky (kolena, příruby, ohyby), potrubní sítě a další. Pro kompletní sortiment navštivte naše internetové stránky.

DDS STEEL-CZECH, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu hutního materiálu prvotřídní kvality. Zajišťujeme trubky bezešvé, svařované, kotlové i konstrukční. Rovněž dodáváme plechy válcované za tepla, prefabrikace potrubí, konstrukční jekly, uzavřené konstrukční profily, ocelové rošty, materiály pro offshore a speciální konstrukce. V naší nabídce naleznete i samospouštěcí hasicí zařízení od renomovaných výrobců.