• Detail firmy

KERN s.r.o.

Základní popis

V našem výrobním programu najdete ocelová vlákna na armování průmyslových podlah, dráty bez povrchové úpravy ( tzv. holé dráty ) i dráty s povrchovou úpravou. Dráty kruhového průřezu, ale i čtvercového nebo obdélníkového průřezu.

Adresa

Konská čp.741
739 61 Třinec

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25860984
DIČ:  CZ25860984

Výrobky, činnosti

Dráty do betonu

- včetně statických výpočtů průmyslových podlah

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 337 103
Mobil: +420 777 071 075
Fax: +420 558 337 109
E-mail: jgranecny@centrum.cz
WWW: www.kern-dr.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaromír Graněčný

E-mail: jgranecny@centrum.cz

Ing. Jaromír Graněčný - Generální ředitel

Telefon: 776 071 007
E-mail: jgranecny@centrum.cz
Další firmy v oboru

MIKRA METAL s. r. o.

Zabýváme se prodejem hutního materiálu ocelového i hliníkového. V naší nabídce naleznete nerezové ocelové a hliníkové plechy a svitky, ocelové tyče, hliníkové desky, příruby, nerezové a hliníkové jekly, ocelové kulatiny, bezešvé trubky, svařovaná kolena, ocelové T-kusy, hliníkové trubky kruhové, ocelové duté tyče, nerezové svařované tyče, čtyřhrannou i šestihrannou ocel a mnoho dalšího.

AP Sinfera s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku hutního materiálu, především svitkových plechů válcovaných za tepla a tlustých kvarto plechů v jakostech S235 a S355. Okrajově dodáváme profilovou ocel I, U, IPE, HEA, HEB, v tyčích a kulatiny. Nabízíme profesionální poradenství v hutnickém průmyslu.

K + B armatury, s.r.o.

Zabýváme se prodejem průmyslových armatur především pro energetické, vodárenské, teplárenské, plynárenské a chemické odvětví průmyslu. Dále prodáváme příruby, trubky, trubkové ohyby, těsnící materiál, spojky, ventily, kohouty, šoupátka, klapky a další hutní materiál. V nabídce máme veškeré tuzemské armatury i většinu zahraničních produktů. Garantujeme kvalitu, nízké ceny a krátké dodací termíny.