• Detail firmy

Ing. Petr Procházka - Stapos

Základní popis

Provádíme realizace stavebně technického průzkumu včetně zhotovení dokumentace pro stavby, diagnostiku staveb a mykologický i vlhkostní průzkum.

Adresa

Na Konvářce 2039/19
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13809920

Výrobky, činnosti

Expertízy a znalecké posudky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 555 828
Mobil: +420 603 462 768
E-mail: prochazka.p@centrum.cz
WWW: petr-prochazka.webpark....

Kontaktní osoba

Ing. Petr Procházka - Majitel

Další firmy v oboru

D & D INTERNATIONAL s.r.o.

Naše účetní kancelář se zaměřuje na kompletní zpracování účetních dokladů a veškerých daňových přiznání. Nabízíme kompletní zpracování mezd, roční účetní závěrky, personální agendy, účetních sestav apod. Vypracujeme návrh daňové optimalizace přímo Vám na míru. Zajistíme i rekonstrukce účetní agendy.

FRENDS s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Věnujeme se kreativní grafické práci. Připravujeme strategii a plánujeme reklamní kampaň. Poskytujeme poradenství v oblasti reklamy a součástí naší nabídky jsou i produkční služby. Zpracujeme kvalitní a efektivní video a audio prezentace.

Ing. Helena Komersová Vilikusová

Provádíme komplexní a kvalitní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, mezd, daňových přiznání a daňového poradenství. Nabízíme zastupování na úřadech na základě plné moci. Našimi klienty jsou firmy, soukromí podnikatelé a neziskové organizace. Náš slogan "Klid v duši má ten, komu provádí účetnictví firma Bilance - Ing. Komersová Vilikusová".