• Detail firmy

Miroslav Lesák

Základní popis

Nabídka oprav stavebních strojů a zařízení, zámečnických prací, výroba a oprava všech typů hydraulických válců, prodej náhradních dílu.

Adresa

areál Gigantu
696 03 Dubňany

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  69715017
DIČ:  CZ7203314316
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Servis a opravy stavebních strojů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 518 365 240
E-mail: lesak.z@seznam.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Lesák - Majitel

Mobil: 606 190 340

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SCAFFOLD, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje pronájem trubkového lešení. V nabídce máme lešení trubkové, HAKI i pojízdné hliníkové věže. Rádi Vám poradíme, jaký typ lešení bude pro Vaši stavbu nejvhodnější a přizpůsobíme množství lešení Vašim požadavkům - dodáme Vám přesně tolik lešení, kolik potřebujete, včetně vypracování cenové nabídky. Garantujeme krátké dodací lhůty, většinu lešení máme skladem.

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.

ALVIAN MOST s.r.o.

Nabízíme komplexní zajištění jeřábové techniky nosnost 16 až 500 t. do výšky až 144 m, přepravu a dopravu nadměrných nákladů na území celé ČR. Zajišťujeme vysokotlaké mytí motorů a interiérů všech vozidel.