• Detail firmy

ELEKTRO PUCHNER

Základní popis

Velkoobchodní a maloobchodní prodej elektroinstalačního materiálu a domácích spotřebičů. Zajištění revize, servisu a montáže.

Adresa

Janáčková 817
676 02 Moravské Budějovice

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62852175

Výrobky, činnosti

Elektromontáže

Kontaktní údaje

Telefon: +420 568 420 632
Mobil: +420 604 877 211
Fax: +420 568 420 632
E-mail: elektropuchner@volny.cz
E-mail: info@elektropuchner.cz
WWW: www.elektropuchner.cz

Kontaktní osoba

Pavel Puchner - Majitel

Další firmy v oboru

HŮLA & HRALA ELEKTROTECHNIKA

Zabýváme se kompletními službami v oboru elektroinstalace. Zajišťujeme realizace elektroinstalace, opravy elektroinstalace, zabezpečovací systémy ochrany majetku, centrální vysavače na míru, opravy elektromotorů, převíjení elektromotorů, opravy elektronářadí, instalace hromosvodů a uzemnění na zakázku. Nabízíme prodej elektro materiálu.

MICROTECH CZ s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti dodávky a montáže bezpečnostních a řídicích systémů. Nabízíme integrované hotelové systémy, protipožární systémy na míru, elektronické bezpečnostní systémy, instalace elektrorozvodů, servis a revize elektro zařízení, přístupové systémy, projekce slaboproudu a silnoproudu, nouzové zvukové systémy, vnější a vnitřní silnoproudé rozvody, požární ucpávky apod.

ELVEMA s.r.o.

Společnost Elvema provádí komplexní elektroinstalace na území celé České republiky. Zajišťujeme tyto služby: výroba rozvaděčů, slaboproudá elektroinstalace, projektová dokumentace elektro, automatizace, měření a regulace, elektroinstalace VN a NN.