• Detail firmy

EUROLL s.r.o.

Základní popis

Zabývají se výrobou pojezdových kol a kladek, gravitačních válců a dalších komponentů pro dopravníkové dráhy a dopravní systémy. Prodej pojezdových kol a kladek a gravitačních válců.

Adresa

Durďákova 367/62
613 00 Brno - Černá Pole

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25558323

Výrobky, činnosti

Prodej pojezdových kol a kladek a gravitačních vál

Prodej pojezdových kol a kladek a gravitačních válců.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 245 147
Mobil: +420 602 789 794
E-mail: info@euroll-brno.cz
WWW: www.euroll-brno.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zuzana Bandochová - Jednatel

Stanislav Bandoch - Jednatel

Další firmy v oboru

creinos - Jaroslav Pokorný

Konstrukční kancelář creinos poskytuje konstruktérské služby, technickou profesionalitu a přesvědčivé výsledky. Provedeme konstrukci forem, jednoúčelových strojů, strojních součástí a sestav, výrobu přípravků a prototypů. Vyvíjíme nové výrobky, roboty a navrhujeme svěží produktový design. Vyřešte své úlohy prostřednictvím našich služeb.

CENTRIF s.r.o.

Zabýváme se výrobou odlitků s možností dalších povrchových úprav. Náš výrobní program zahrnuje páky, držáky, ozubená kola, kladky, příruby, víka a jiné strojní součástí (i tvarově složitější) a z uměleckých odlitků například plakety, miniatury, sošky, přívěšky, přezky, spony a mnoho jiných produktů ve vysoké kvalitě. Více informací o našich výrobcích naleznete na stránkách firmy.

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.