• Detail firmy

NetDataComm, s.r.o.

Základní popis

Síť NetDataComm pokrývá střed Brna sítí vlastních optických a metalických kabelů a okolí Brna je pokryto sítí vysílačů na frekvencích 10 GHz a 5 GHz. V rámci této sítě poskytujeme Internet, datové služby (garantované okruhy), hlasové služby a služby

Adresa

Jihlavská 2
664 41 Troubsko

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26923386
DIČ:  CZ26923386
  • Služby

Výrobky, činnosti

Bezdrátová komunikace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 116 216
Mobil: +420 608 869 857
E-mail: cermak@netdatacomm.cz
E-mail: info@netdatacomm.cz
WWW: www.netdatacomm.cz

Kontaktní osoba

David Čermák

Další firmy v oboru

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

FONS s.r.o.

Firma FONS je na trhu od roku 1993 a v současnosti je autorizovaným dealerem produktů firmy TOPCON pro Českou republiku. Nabízíme produkty pro precizní zemědělství, zejména GPS přijímače a automatické řízení zemědělských strojů. Dále se zabýváme výstavbou RTK sítí s dosahem fixace o poloměru 25 km. Naším vlastním produktem je telematický systém GPS Agro a RTK modemy pro příjem korekčního signálu.

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.