• Detail firmy

Z.K Reklama, spol. s r.o.

Adresa

Bubeníčkova 751/7
615 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26907747
DIČ:  CZ26907747

Výrobky, činnosti

Reklama

Kontaktní údaje

E-mail: info@zkreklama.cz
WWW: www.zkreklama.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Keberle - Jednatel

Další firmy v oboru

FAST FORWARD s.r.o.

Nabízíme komplexní marketingové služby v reklamě. Zaměřujeme se na plánování strategie budování firmy, obchodní značky a obchodního týmu, vytváření kreativní strategie pro firmy, kompletní produkční činnost v reklamě, plánování mediální strategie firmy, tvorbu online prezentace firmy, přípravu a realizace eventů pro firmy a mnoho dalšího. Poskytujeme poradenství v obchodu, marketingu a reklamy.

Lubor Dubšík

Naše společnost je 2. největším zpracovatelem PVC v České republice. Specializujme se na výrobu kvalitních autoplachet a krycích plachet na zakázku. Novou plachtu Vám vyrobíme do osmi hodin a poškozenou opravíme na počkání. Součástí poskytovaných služeb je zhotovení reklamního potisku na autoplachty a krycí plachty. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

DaL tisk, s.r.o.

Provozujeme tiskárnu v Brně, která se specializuje na ofsetový tisk. Zaměřujeme se na tisk plakátů, letáků, brožur apod. Zajistíme reklamní tiskoviny a propagační materiály nejen pro firmy z okolí Brna, ale i z celé České republiky. Kontaktujte nás se svými požadavky.