• Detail firmy

Ing. Vladimír Hála - svářecí technika

Základní popis

Nabídka profesionálních svařovacích strojů. Prodej a servis MIG a TIG hořáků, ochranných i pracovních pomůcek pro svařování, vrtaček a nářadí.

Adresa

Bělehradská 5
400 01 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40248551
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Svařovací materiál

Kontaktní údaje

E-mail: hala-welding@hala-welding.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Hála - Majitel

Telefon: +420 475 210 653
Fax: +420 475 220 488
E-mail: hala-welding@hala-welding.cz
WWW: www.hala-welding.cz
Další firmy v oboru

Igor Vyznal

Provozuji svářečskou školu a zajišťuji prodej svářecích strojů Omicron, kterými je vybavena i naše svařovna. Výuce svařování se věnuji již od roku 2000. Nabízím základní kurzy svařování, zaškolení a přezkoušení svářečů, svářečské zkoušky i rekvalifikační kurzy. Veškeré kurzy, školení a zkoušky jsou v souladu s evropskými normami. Nabídku kurzů a ceník naleznete na webových stránkách firmy.

ALFICO s. r. o.

Poskytujeme služby v oblasti CNC obrábění, průmyslové filtrace a ocelových konstrukcí. Zajišťujeme průmyslové filtrace kapalin, ocelové a nerezové konstrukce, obloukové svařování, atypické konstrukce, rukávcové filtry, nádoby filtrů s vinutými vložkami, filtrační vinuté vložky, potrubní síta, sáčky do rukávcových filtrů a mnoho dalšího.

TEDOS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž pásových dopravníků, integrovaných olejových systémů, potrubních tras včetně přeložek parovodů, hnacích a napínacích bubnů.