• Detail firmy

PAMIDIA CZ, s.r.o.

Základní popis

Personální agentura zabývající se zprostředkováním zaměstnání i zaměstnanců na HPP i brigády. Specializujeme se na střední, vyšší a TOP management, neodborné a dělnické profese. Nabízíme servis v oblasti personálního, účetního a daňového poradenství.

Adresa

Starobněnská 3
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27710700
DIČ:  CZ27710700

Výrobky, činnosti

Obchodní služby

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 261 040
Mobil: +420 608 052 052
Mobil: +420 608 028 028
E-mail: praca@pamidia.eu
WWW: www.pamidia.sk

Kontaktní osoba

Maroš Madura - Jednatel

Macků - Obchodní reprezentant

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Zajišťujeme online prodej letenek. Specializujeme se na levné letenky do celého světa, low cost letenky nízkonákladovými leteckými společnostmi. Výběr a rezervace dovolené, pobytů a ubytování v hotelech ve všech světových destinacích. Vízový servis, pronájem aut v zahraničí. Máme dlouholeté zkušenosti a školené cestovní konzultanty.

E&P 4you s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti propagace Vašich výrobků či služeb. Zaměřujeme se především na ochutnávky, road show, public relations a eventy. Můžeme se také pochlubit vlastní databází hostesek, které poskytujeme na všechny akce. Zaručujeme se individuálním přístupem ke každému zákazníkovi a snažíme se pomoci s dosažením cíle – k úspěchu.

Stanislav Plechl

Specializujeme se na prodej oční optiky. V e-shopu nabízíme brýle, lupy, sluneční či dioptrické brýle, roztoky, dalekohledy, divadelní kukátka, čočky minerální i plastové.