• Detail firmy

W & P INTERIER

Základní popis

výroba a montáž kuchyní - výroba a montáž vestavěných skříní - výroba a montáž interiérového nábytku - výroba a montáž nábytku do ordinací

Adresa

Sokolská 26
436 01 Litvínov - Šumná

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72715618
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kancelářský nábytek, nábytek do ordinací

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 904 413
Mobil: +420 777 835 986
E-mail: waldy.dan@seznam.cz
WWW: www.wap-interier.cz

Kontaktní osoba

Daniel Waldhauser

Další firmy v oboru

Otto Sábl

Naše truhlárna Vám vyrobí veškerý nábytek na míru - od kuchyňských linek, přes bytový a kancelářský nábytek, až po pergoly, altány či zahradní domky. Zadejte nám své požadavky a my se postaráme o to, abychom splnily Vaše představy. Dodáme Vám výrobek ve vysoké kvalitě - spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě!

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).

Jan Trkal

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrobíme bytový nábytek, vestavěné skříně, kuchyňské linky, kancelářský nábytek (i atypický), okna, dveře, schodiště, pergoly, altány, stání pro auta, zahradní nábytek a mnoho jiného. Neváhejte nás kontaktovat!