• Detail firmy

COSCOM Computer s.r.o.

Základní popis

Vývoj systémů pro optimalizaci výroby: DNC síť, MDE/BDE sběr signálů (produktivita strojů), kapacitní (detailní) plánování (APS) a Tool Management.

Adresa

Chlumecká 1539
198 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26938065
DIČ:  CZ26938065
Rok založení:  2004

Výrobky, činnosti

Vývoj systémů pro optimalizaci výroby:

Vývoj systémů pro optimalizaci výroby: DNC síť, MDE/BDE sběr signálů (produktivita strojů), kapacitní (detailní) plánování (APS) a Tool Management.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 862 179
Fax: +420 281 862 186
E-mail: info@coscom.cz
WWW: coscom.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Svárovský - Jednatel

Další firmy v oboru

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.