• Detail firmy

MAGMA, servis a.s.

Základní popis

Provádíme servis a údržbu provozu firem, technologické montáže. Zabýváme se stavební a strojní činností.

Adresa

Ostravská 305/29
747 70 Komárov

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  17815975

Výrobky, činnosti

Montáže potrubí v průmyslových provozech

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 645 220
Fax: +420 553 794 205
E-mail: magma@magmaservis.cz
WWW: www.magmaservis.cz

Kontaktní osoba

Jozef Maslák - Majitel

Ing. Pavel Kirschner - Ředitel

Mobil: +420 602 625 135
Další firmy v oboru

MIKRA METAL s. r. o.

Zabýváme se prodejem hutního materiálu ocelového i hliníkového. V naší nabídce naleznete nerezové ocelové a hliníkové plechy a svitky, ocelové tyče, hliníkové desky, příruby, nerezové a hliníkové jekly, ocelové kulatiny, bezešvé trubky, svařovaná kolena, ocelové T-kusy, hliníkové trubky kruhové, ocelové duté tyče, nerezové svařované tyče, čtyřhrannou i šestihrannou ocel a mnoho dalšího.

Shape Steel a.s.

Poskytujeme služby v oblasti zpracování a prodeje hutního materiálu dle přání zákazníka. Zaměřujeme se na prodej ocelových plechů, výrobu tvarových výpalků, ultrazvukové zkoušky plechů i zkoušky mechanických hodnot. Nabízíme základní strojírenské operace: svařování, dělení, řezání, soustružení a frézování hutního materiálu.

FEMONT OPAVA s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž veškerých ocelových konstrukcí a hal. Jsme však technologicky a legislativně připraveni pro výrobu a montáž téměř jakékoliv ocelové konstrukce. Provádíme klempířské práce, svařování profilů, pálení plechů či tryskání oceli. Pro více informací o naší činnost navštivte webové stránky naší společnosti.