• Detail firmy

Expo Servis Brno, spol. s r.o.

Adresa

Ant. Smutného 641/83
664 47 Střelice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60718919

Výrobky, činnosti

Rozkládací stěny, rozkládací výstavní stánky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 239 341
Telefon: +420 910 800 269
Mobil: +420 602 304 918
E-mail: exposervisbrno@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Švestka - Jednatel

Další firmy v oboru

easyfair s.r.o.

Naše firma se zabývá zařizováním interiérů firem a vybavení prodejen, produkčně zajišťujeme konference, semináře a firemní akce. Zařídíme je v kompletním servisu dle Vašich požadavků a přání. Dále realizujeme veletržní expozice doma i v zahraničí. Nabízíme světelná loga, reklamní štíty a firemní nápisy. Kontaktujte skutečné odborníky v oboru. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

KPK DISPLAYS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu produktových stojanů, vybavení maloobchodních prodejen regály, vitrínami, drátěnými závěsy, košíky a POS materiály. Nabízíme komplexní veletržní servis. Realizujeme pro naše klienty veletržní a výstavní expozice na klíč po celém světě, od návrhu po finální stavbu a demontáž, včetně zajištění cateringu, hostesek, logistiky, ubytování, letenek apod.

FUN EXPRESS s.r.o.

Kompletní příprava a organizace firemních prezentací, setkání, školení, zasedání a konferencí, kongresů, sportovních dnů, vánočních večírků atd. Zajistíme rovněž stravování, ubytování, hostesky, bezpečnostní služby, ale i grafické služby, tisk pozvánek, fotodokumentaci či upomínkové předměty. Možnost dodání audiovizuální výbavy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.