• Detail firmy

Dušan Kocourek

Základní popis

Nabízíme služby v oboru realizací reklam. Zabýváme se výrobou samolepek, polepů aut, výloh, reklamních štítů, bannerů, razítek, letáků a plakátů.

Adresa

Rousínovská 599
190 17 Praha 9 - Vinoř

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60206438

Výrobky, činnosti

Samolepky

Kontaktní údaje

E-mail: dkrek@dkrek.cz
WWW: www.dkreklama.cz

Kontaktní osoba

Dušan Kocourek - Majitel

Mobil: +420 737 336 810
Další firmy v oboru

Michaela Hejdušková

Zabýváme se reklamní činností. Realizujeme venkovní řezanou reklamu, outdoorovou reklamu, velkoformátový tisk a výrobu všech druhů samolepek - na zeď, na auto, polepy výloh, hasičské, neonové, reflexní a další.

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme služby Trilabit studia s.r.o. Prodáváme a vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Poskytujeme tiskařské služby - velkoplošný, málonákladový nebo ofsetový tisk. Rovněž se zaměřujeme na grafický design a výrobu multimediálních CD. Více informací na našich internetových stránkách.

DINASYS

Dodáváme informační a orientační systémy do interiérů a exteriérů, které mohou být vybaveny i hmatovými prvky a Braillovým písmem. Nabízíme orientační plánky, orientační mapy, orientační tabulky, orientační popisné štítky, orientační cedulky, akustický orientační majáček, popisné štítky v Braillově písmu, hmatové orientační systémy, vodící linie a pásy i dveřní cedulky.