• Detail firmy

A.F.C. Controls, s.r.o.

Základní popis

zabezpečovací a informační systémy,poradenství a konzultace,bezpečnostní posouzení,zpracování projektu,dodávka materiálu,montáž a revize.

Adresa

Novohradská 745/21
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26032503
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Zabezpečovací systémy

zabezpečovací a informační systémy,poradenství a konzultace,bezpečnostní posouzení,zpracování projektu,dodávka materiálu,montáž a revize.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 387 715 150
Fax: +420 387 715 150
E-mail: info@afc-controls.cz
WWW: www.afc-controls.cz

Kontaktní osoba

František Štochl - Jednatel

Mobil: +420 603 285 655

Pavel Rousek - Jednatel

Mobil: +420 603 875 343
Další firmy v oboru

KOMI - ELEKTRO s.r.o.

Specializujeme se na dodávku a montáž elektroinstalace, slaboproudých zařízení včetně záručního i pozáručního servisu. Provádíme veškeré elektromontážní práce. Realizujeme i měření a regulace. Působíme v celém Jihočeském kraji, především v Českých Budějovicích.

KELCOM - INTERNATIONAL s.r.o. Vodňany

Poskytujeme komplexní služby v oblasti technické ochrany majetku a osob, konkrétně zabezpečení domů, bytů, administrativních budov, výrobních závodů či skladových prostor apod. Specializujeme se na dodávky a montáž elektrických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů. Více informací o nabízených produktech a službách naleznete na našich webových stránkách.

RETRE, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a montážemi protipožárního, bezpečnostního a izolačního skla. Protipožární řešení jsou realizovaná protipožární speciální vrstvou, která je uzavřená mezi dvěma tabulemi tepelně tvrzeného bezpečnostního skla a po obvodě hermeticky uzavřena těsným okrajem.