• Detail firmy

Zdenko Čimický - drobné stavby

Základní popis

Výstavba kanalizačních a vodovodních přípojek. Nabídka výkopových prací i drobných staveb.

Adresa

Náměstí 5 května 36
252 63 Roztoky

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66863759

Výrobky, činnosti

Drobné stavby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 910 494
Mobil: +420 777 888 400
E-mail: zdenko.cimicky@volny.cz
WWW: www.drobne-stavby.cz

Kontaktní osoba

Zdenko Čimický - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

WEIKR, Stavební díly, spol. s r.o.

Dodáváme hliníková okna, hliníkové dveře, fasády, zimní zahrady, bezpečnostní dveře, požární uzávěry, požárně odolné dělící příčky včetně požárně odolných automatických dveří. Vyrábíme a dodáváme celoskleněná okna a dveře a ateliérová střešní okna.

STAVBY Karpíšek s.r.o.

Jsme česká stavební firma zabývající se kompletní dodávkou průmyslových podlah a betonových staveb se specializací na železobetonové monolitické konstrukce a zemní práce. Naší zvláštností je unikátní systém rekonstrukce silážních žlabů. Zajistíme kompletní servis v průběhu realizace zakázky vč. zpracování projektové dokumentace a statických výpočtů, to vše k Vaší plné spokojenosti.

LGP parking & storage s.r.o.

Naše společnost se zabývá výrobou, dodávkami a servisem automatických a mechanických nadzemních a podpovrchových parkovacích systémů na míru. Parkovací systémy zajišťují bezpečné, ekonomické, ekologické i rychlé zaparkování automobilů všude tam, kde je nedostatek místa. Dovolují vytvořit nová parkovací místa v nevyužitých podzemních prostorách, kam se vozidla obvyklým způsobem vůbec nedostanou.