• Detail firmy

J.K.R. spol. s r.o.

Základní popis

Dodávka podnikového informačního systému Byznys Win pro řešení podnikové agendy, ekonomiky, výroby a dopravy.

Adresa

Pražská 14
261 01 Příbram II

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18608001
DIČ:  CZ18608001

Výrobky, činnosti

Vývoj SW na zakázku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 402 010
Fax: +420 318 402 090
E-mail: info@jkr.cz
WWW: jkr.cz

Kontaktní osoba

ing. Vladimír Králíček - Jednatel

Mobil: +420 603 452 390

Martin Cígler - Jednatel

Další firmy v oboru

Petr Fusek

Skladový a pokladní software "Spirála" pro restaurace, samoobsluhy, obchody a drobné provozovny. Registrační pokladna a celý systém slouží ke kompletnímu sledování pohybu surovin a peněz. Dále nabízíme vývoj programů na zakázku, opravy a repase počítačů i notebooků, servis elektroniky a elektrických spotřebičů, instalaci počítačových sítí a kamerových systémů a vedení jednoduchého účetnictví.

PELIT servis, s.r.o.

Věnujeme se revizím elektrospotřebičů, hromosvodů a plynových zařízení. Zajistíme kompletní elektroinstalační práce včetně projektu. Zabýváme se IT službami, návrhy a IT řešením vč. správy a údržby serverů. Provozujeme e-shop s kancelářskou technikou a IT komponenty.

Creative Distribution s.r.o.

Správou počítačových sítí se zabýváme již od roku 2000. Zajišťujeme opravy a servis počítačů, notebooků a jiné výpočetní techniky včetně čištění či odvirování nebo záchrany dat z pevných disků. Součásti poskytovaných služeb je rovněž ekologická likvidace výpočetní techniky. Dále dodáváme hardware i software. Jsme certifikovaným partnerem těchto firem: ESET, MICROSOFT, Hewlett-Packard a IBM/Lenovo.