• Detail firmy

Pracovní plošiny Mika s.r.o.

Adresa

Červený Újezd 211
273 51 Červený Újezd

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27238083

Výrobky, činnosti

Půjčovna lešení, žebříků

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 690 010
Mobil: +420 603 150 998
E-mail: info@plosinymika.cz
WWW: www.plosinymika.cz

Kontaktní osoba

Radek Mika - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

O.K. Trans Praha spol. s r.o.

Realizujeme mezinárodní a vnitrostátní přepravní služby i logistický a spediční servis. Zajišťujeme mezinárodní přepravu zboží v rámci celé Evropy a zemí mimo EU. Zabezpečujeme služby logistiky na míru včetně uskladňování zboží, vedení skladové evidence a distribuce zboží až k odběrateli. Poskytujeme pronájem skladovacích prostor o velikosti 10 000 m2. Nabízíme řešení celní deklarace.

DU-MI CZ s.r.o.

Personální agentura DU-MI CZ s.r.o. poskytuje služby v oblasti lidských zdrojů a personální agendy. Pilířem naší činnosti je dočasné přidělení zaměstnanců. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovní síly. Personální leasing zaměstnanců Vám ušetří náklady na personální, administrativní i mzdovou agendu. Zajišťujeme komplexní personální poradenství pro firmy i uchazeče o zaměstnání.

ARCHER SHERIDAN, s.r.o.

Jsme specialistou na poskytování operativního leasingu včetně široké škály dobrovodných služeb spojených s provozem vozových parků. Nabízíme vysokou kvalitu služeb poskytovaných týmem profesionálů na základě individuálních potřeb našich zákazníků.