• Detail firmy

Ing. Ivan Khol

Základní popis

Servis počítačových, průmyslových a CNC monitorů, displejů a projektorů, laboratorní a zdravotní elektroniky a řídící elektroniky čerpadel Wilo.

Adresa

Vítkova 236/15
186 00 Praha 8 - Karlín

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41700708

Výrobky, činnosti

CNC stroje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 283 840 337
Mobil: +420 604 326 874
Fax: +420 284 841 006
E-mail: itra@itra.cz
WWW: www.itra.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivan Khol - Majitel

Ing. Roman Hájek - Majitel

Další firmy v oboru

Jindřich Pulda

Zabýváme se prodejem, nákupem a dovozem dřevoobráběcích strojů. V naší nabídce máme i použité dřevoobráběcí stroje a nástroje, kotoučové a pásové technologie na kulatinu a další. K prodeji nabízíme i rozmítací, omítací a zkracovací pily nebo linky pro výrobu palet. Zaměřujeme se také na parketovací linky pro klasické a lepené parkety.

ELKAP, s.r.o.

Zabýváme se komplexní výstavbou chlazených skladů, skladů s řízenou atmosférou ULO a také mrazíren. Dodáváme generátory ozónu, generátory dusíku, třídící linky na ovoce a zeleninu, absorbéry CO2, přenosné analyzátory plynu, bezpečnostní mechanické klapky, kompenzační vaky a mnoho dalšího. Zaměřujeme se také na výrobu rozváděčů nízkého střídavého napětí.

BFK, spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou automatických strojů. Dodáváme etiketovací stroje, zavírací stroje, plnící a adjustační linky, balící stroje, destohovací a stohovací stroje, vyfukovací stroje, vkládací stroje, plnící linky sypkých materiálů apod.