• Detail firmy

Agentura- Shaker production

Základní popis

Předností agentury jsou pořady věnované dětem. Zajištění produkce a plného servisu při organizaci kulturních a společenských akcí, plesů, firemních večírků, prezentací, včetně vystoupení a koncertů známých osobností. Poradenství v oblasti kultury.

Adresa

Symfonická 1425/3
155 00 Praha 5 - Stodůlky

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  69828784

Výrobky, činnosti

Prezentace firem - Poradenství v oblasti kultury.

Zajištění produkce a plného servisu při organizaci kulturních a společenských akcí, plesů, firemních večírků, prezentací, včetně vystoupení a koncertů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 311 101
E-mail: vaclav@trasak.cz
WWW: www.shaker.cz

Kontaktní osoba

Václav Třasák - Majitel

Eva Onderková - Ředitel

Další firmy v oboru

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.

Bc. Jiří Voršilka

Poskytujeme komplexní služby v oblasti zpracování účetnictví a daňové evidence. Nabízíme profesionální zpracování účetních dokladů, veškerých daňových přiznání, účetních závěrek, finančního účetnictví a mezd přímo u Vás ve firmě nebo v naší kanceláři. Navrhneme pro Vás plán daňové optimalizace přímo dle vašich potřeb.

VOSTROVSKÁ 631 s.r.o.

Nabízíme kompletní daňové poradenství a účetní služby. Zajišťujeme zpracování daně z příjmu, daně z příjmu a DPH.