• Detail firmy

Alena Trubáková - TOIS

Základní popis

Nabídka osvětlení plovoucích podlah s přímou vazbou na designery. Spolupráce se společnostmi, které se zabývající pokládáním podlah a koberců.

Adresa

Kubíčkova 870/5
635 00 Brno - Bystrc

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69727015

Výrobky, činnosti

Nabídka osvětlení plovoucích podlah s přímou vazbo

Nabídka osvětlení plovoucích podlah s přímou vazbou na designery. Spolupráce se společnostmi, které se zabývající pokládáním podlah a koberců.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 617 712
Fax: +420 541 260 984
E-mail: obchod@tois.cz
E-mail: tois@tois.cz
WWW: www.tois.cz

Kontaktní osoba

Alena Trubáková - Majitel

Další firmy v oboru

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

HORA ENERGY , s.r.o.

Společnost HORA ENERGY, s.r.o. se věnuje návrhu a realizaci úsporného osvětlení pro administrativní prostory, průmyslové a řemeslné prostory, skladovací prostory, obchodní prostory, prostory pro sportovní aktivity a venkovní osvětlení budov a kuminikací. Naše služby: Tvorba světelných projektů Výpočet návratnosti investice v závislosti na úspoře elektrické energie dodávka a montáž svítidel

EIM elektro s.r.o. - elektroinstalační materiál

Zabýváme se prodejem kompletního sortimentu elektroinstalačního materiálu. U nás nakoupíte vše, od žárovek až po hromosvodové materiály a nářadí. Kompletujeme rozváděče na zakázku. Dodáváme rozvodnice a domovní skříně. Při větším odběru zboží nabízíme možnost zásobení firem a rozvoz elektroinstalačního materiálu na stavby. Kompletní nabídku včetně fotogalerie naleznete na našich www stránkách.