• Detail firmy

A - Z papír, spol. s r.o.

Základní popis

Velkoobchodní prodej papírnického zboží, kancelářských a školních potřeb či obalového i spotřebního materiálu pro tisk a kopírování.

Adresa

Dobšická 3498/13
669 02 Znojmo

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26223244
DIČ:  CZ26223244

Výrobky, činnosti

Velkoobchod

Kontaktní údaje

Telefon: +420 515 260 546
Telefon: +420 515 264 555
Fax: +420 515 264 555
E-mail: azpapir@azpapir.cz
E-mail: azpapir@atlas.cz
WWW: www.azpapir.cz

Kontaktní osoba

Miloslav Dvořák - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HEDA export-import, spol. s r. o. - dřevěné hračky a loutky

Nabízíme velkoobchodní a maloobchodní prodej českých dřevěných hraček, loutek, maňásků, loutkových divadel, didaktických pomůcek Montessori, bytových a módních doplňků a smaltovaných šperků. Hlavním sortimentem jsou loutky všech velikostí a materiálů, pohádkové i známých postaviček Spejbla, Hurvínka a Máničky vyráběné v licenci a se souhlasem Divadla Spejbla a Hurvínka v Praze.

Saxos cz s.r.o.

Jsme výhradním dovozcem absolutní novinky v ČR a SR ve světě limonád LIFESTYLE DRINKU - MINTANINE. Kofeinová limonáda 3.0 obsahuje pouze přírodní guaranu a z 99,99 % ji tvoří organické látky. Osvěžující příchuť máty, limetky a citronu si okamžitě získá vaše chuťové buňky. MINTANINE je svým složením a chutí vhodná alternativa ke klasickým energetickým nápojům. Patentováno a vyráběno v Německu .

DG Tip, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej reklamních a dárkových předmětů. Nabízíme kalendáře, diáře, psací potřeby, textil, elektroniku a různé drobné dárky, které u nás můžete nechat opatřit potiskem. Zabýváme se také tiskem průmyslových dílů.