• Detail firmy

Ing. Roman Pilát

Základní popis

Revize tlakových nádob, kotlů a plynových zařízení, odborné prohlídky nízkotlakých kotelen. Zpracování pasportů TNS a kotlů, pevnostní výpočty. Školení a přezkoušení obsluhy tlakových nádob a nízkotlakých kotlů. Měření tloušťky ultrazvukem.

Adresa

Zázvorkova 2008/4
155 00 Praha 5 - Stodůlky

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12222607

Výrobky, činnosti

Tlakové kotle

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 771 315
E-mail: roman.pilat@volny.cz
WWW: www.tlakovenadoby.cz

Kontaktní osoba

Ing. Roman Pilát - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZKM Praha s.r.o.

Specializujeme se na technické zařízení budov, vytápění, klimatizaci, vzduchotechniku, vodu, plyn, regulaci. Zajistíme projekci, dodávku, montáž a záruční i pozáruční servis. V nabídce máme tepelná čerpadla, solární kolektory, podlahové vytápění Rehau a další. Dodáme projektovou dokumentaci pro všechny stupně stavebního řízení.

REMKO s.r.o.

Naše firma zajišťuje prodej a pronájem s následnou montáží klimatizačního a vzduchotechnického zařízení. Specializujeme se na oblast chlazení - klimatizační stroje, vytápění - topidla a čerpadla a vysoušení - odvlhčovače

Milan Mašek - instalatérské potřeby, s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce. Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej instalatérských a topenářských potřeb. V naší nabídce nalezete nářadí, které rovněž půjčujeme, dále pak armatury, potrubí, tvarovky, sanitu a jiné zařizovací předměty. Zakoupené zboží Vám po domluvě přivezeme, v případě zájmu zprostředkujeme revizi či projekci. Poradenství při výběru materiálu je samozřejmostí.