• Detail firmy

Baader Computer, spol. s r.o.

Základní popis

Vývoj software na zakázku, projektování, konzultace a realizace firemních informačních systémů. Poradenství v oblasti informačních technologií, specializace v oblasti marketinku a podpory prodeje, systémů CRM, automobilového průmyslu.

Adresa

Thámova 183/11
186 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61499846

Výrobky, činnosti

Vývoj software a hardware, informační inženýring

Kontaktní údaje

Telefon: +420 226 044 170
Fax: +420 226 044 199
E-mail: info@bcpraha.com
E-mail: michaela.srnkova@bcpraha.com
WWW: www.bcpraha.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Michaela Srnková - Jednatel

Mgr. Pavel Petrlík - Jednatel

Mobil: +420 606 612 715
Další firmy v oboru

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.

TIGRA s.r.o.

Specializujeme se na kompletní vedení účetnictví. Zaměřujeme se na daňové poradenství - zpracování všech druhů daní a daňové optimalizace. Zajišťujeme zpracování mezd, personální outsourcing, vývoj softwaru za zakázku a další.