• Detail firmy

VOP zámečnictví - Radek Bešta

Základní popis

Zakázková kovovýroba - vrata, brány, ploty, mříže, zábradlí, schody a další. Autorizovaný prodejce vratových pohonů TOUSEK - posuvné brány, křídlová a garážová vrata - prodej - montáž - servis. Klempířské práce - parapety, atiky stříšky a další.

Adresa

Příchovice 35
334 01 Přeštice

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48335207

Výrobky, činnosti

Zámečnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 981 110
Mobil: +420 604 978 679
E-mail: besta@vopzamecnictvi.cz

Kontaktní osoba

Radek Bešta - Majitel

Další firmy v oboru

ZAKÁZKOVÉ TRUHLÁŘSTVÍ Josef Toman

Zabýváme se zakázkovou výrobou dveří, oken, schodišť a nábytku z masivu i lamina. Samozřejmostí je použití ABS hran. Dále se zabýváme výrobou vestavěných skříní s použitím kvalitní pojezdové mechaniky pro posuvné dveře. Provádíme i jiné truhlářské práce dle dohody. Garantujeme kvalitně odvedenou práci a rychlé dodací termíny. Nabízíme odbornou pomoc a především zajímavé ceny! Kontaktujte nás.

VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o.

Vyrábíme kompletní komínové systémy a kouřovody k odvodu spalin od spotřebičů. Zajišťujeme frézování komínů a vložkování komínů. Mimo to realizujeme výrobu garážových vrat, plastových a hliníkových oken a dveří a dodáváme také bohaté příslušenství. Provozujeme vzorkovou prodejnu v Klatovech.

ZAMOS PLZEŇ v.o.s.

Zabýváme se svařováním hliníku, nerezu, železa i litiny. Provádíme drobné zámečnické práce, kovovýrobu na zakázku a frézování, rovněž realizujeme ohýbání plechů. Rádi Vám poskytneme více informací po kontaktu s námi.