• Detail firmy

Milan Zvára

Základní popis

Zajišťujeme komplexní požární servis zejména pro bytové objekty. Prodej, montáž, revize a opravy - hasicí přístroje, požární hydranty, požární hlásiče, ucpávky, provádíme preventivní kontroly objektů se zpracováním dokumentace požární ochrany.

Adresa

Bojasova 1245/7
182 00 Praha 8 - Kobylisy

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  40802892

Výrobky, činnosti

Požární ochrana-prevence (komplexní služby)

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 950 976
E-mail: argos@argos-zvara.cz
WWW: www.argos-zvara.cz

Kontaktní osoba

Milan Zvára - Jednatel

Další firmy v oboru

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.

AD SECURITY s.r.o.

Zaměřujeme se na konzultace, návrhy, dodávky, montáž a servis mechanických bezpečnostních a protipožárních systémů - bezpečnostních a protipožárních dveří, zámků, kování, mříží, fólií. Zajišťujeme návrhy a realizace systémů generálního klíče, prodáváme a montujeme mechatronické prvky. Nabízíme rovněž mříže, oplocení, posuvné brány, stínící prvky a další produkty z kovovýroby.

Miloslav Nevečeřal

Zabýváme se projekcí a montáží zabezpečovacích systémů proti vloupání, protipožárních systémů, slaboproudých zařízení, domovních telefonů či videotelefonů. Provádíme výchozí a pravidelné revize elektra. Realizujeme výstavbu STA rozvodů a rozvodů pro telefon a internet.