• Detail firmy

Ladislav Šuba

Základní popis

Nabízíme pronájem manipulační techniky a její prodej - vysokozdvižné vozíky, provádíme i technické kontroly vzv. Školení řidičů vzv (vysokozdvižných vozíků). Další činností jsou revize tlakových nádob, revize plynu a plynového zařízení, kotelen.

Adresa

Spáčilova 636/50
618 00 Brno - Černovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46242236

Výrobky, činnosti

Manipulační technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 548 535 401
E-mail: ladislavsuba@seznam.cz
WWW: www.revizeaskoleni.eu/

Kontaktní osoba

Ladislav Šuba - Majitel

Mobil: +420 775 275 718
Další firmy v oboru

AMTECO spol. s r.o.

Dodáváme technologické linky pro dopravu, průmyslové váhy a dávkovací zařízení sypkých materiálů. Prodáváme pásové dopravníky, šoupátkové uzávěry, komorové podavače a navazující skluzové váhy. Nabízíme zařízení pro navažování a dávkování sypkých materiálů, pneumatickou dopravu pro sypké materiály, pásové podavače vážící, posuvná zařízení pro železniční vlečky.

E-kom Promotion, s.r.o.

Zbýváme se komplexním řešením internetové propagace. Specializujeme se především na internetovou reklamu a marketing. Zpracujeme analýzy, vhodným marketingovým mixem zvýšíme prodej, navrhneme Vám firemní nebo obalový design a zaměříme se i na UX design. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek, aplikací na míru a zakládáme si na individuálním přístupu a budování vztahu se zákazníky.

PhDr. Zdeňka Endlicherová

Nabízíme kurzy a semináře v oblasti gastronomie. Kurzy pořádáme specializované nebo rekvalifikační. Poradenství na míru, semináře dle požadavků zákazníka. Profesní zkoušky dle Národní soustavy kvaifikací, plaztné v celé EU a důležité při získání zaměstnání v cizině.