• Detail firmy

CROSS Zlín, a.s.

Základní popis

Firma se zabývá vývojem a výrobou technologických komponentů pro silniční infrastrukturu. Zajišťujeme dodávku světelných signalizačních zařízení, parkovacích, meteorologických a kamerových systémů a automatické sčítání a vážení vozidel za jízdy.

Adresa

Louky 397
763 02 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60715286
DIČ:  CZ60715286
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  70

Výrobky, činnosti

Automatizované parkovací systémy

Závorové parkovací systémy, automatické platební terminály (parkovací automaty) a automatické pokladny pro univerzální řešení plateb.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 110 211
Fax: +420 577 110 222
E-mail: info@cross.cz
WWW: www.cross.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš JUŘÍK - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

Plastika SV, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribuci silničních směrových sloupků a plastových průmyslových radiálních ventilátorů. Zaměřujeme se na zakázkovou výrobu z plastu v oblasti vzduchotechnických zařízení a výrobu speciálního dopravního značení.

REMAK a.s.

Společnost REMAK a.s. navrhuje, vyvíjí, vyrábí a prodává klimatizační jednotky, vzduchové clony a regulace vzduchotechniky. Výrobní závod se nachází v Rožnově pod Radhoštěm, jehož součástí je i vývojové centrum a zkušebna pro aerodynamická a akustická měření.

Blum-Novotest s.r.o.

Nabízíme laserové nebo dotekové sondy k měření a kontrole nástroje, měření obrobku a měřícího softwaru. Zajišťujeme kompletní technický servis včetně instalace a implementace do výroby. Dotykové sondy Blum jsou efektivním řešením ke zvýšení přesnosti a produktivity výrobního procesu.