• Detail firmy

Luboš Žižlavský

Základní popis

Zabýváme se výrobou nábytku na zakázku pro vybavení bytů, rodinných domků i kanceláří. Vyrábíme nábytek např. schodiště, kuchyně, ložnice, obývací stěny, skříně. Výběr z různých druhů dřeva. Zabýváme se vybavením bytů, rodinných domků i kanceláří.

Adresa

Čechyně 146
683 01 Čechyně

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45620423
DIČ:  CZ7605174698
Rok založení:  2000
Počet zaměstnanců:  3

Výrobky, činnosti

Kancelářský nábytek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 517 371 544
Mobil: +420 777 316 426
Fax: +420 517 371 544
E-mail: zizlavsky@lb-stolarstvi.cz
WWW: www.lb-stolarstvi.cz

Kontaktní osoba

Luboš Žižlavský - Majitel

Další firmy v oboru

IRIDIUM spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž kancelářského nábytku dle Vašich představ. Dodáváme sedací nábytek, vestavěné skříně, nábytek do komerčních prostor, kuchyňské linky, studovny, jídelny, ubytovací zařízení, hotely, bary, kantýny apod. Navrhujeme a realizujeme bytové interiéry na míru. Zajišťujeme vizualizace interiérů.

MOMO Interier s.r.o.

Věnujeme se návrhům a realizacím interiérů. Ve spolupráci se zákazníky hledáme vždy osobitá řešení, abychom splnili účelnost i jejich individuální požadavky. Prezentujeme 3D návrhy a fotorealistické vizualizace. Zakázky umíme realizovat komplexně, a to díky partnerským firmám, se kterými spolupracujeme řadu let. Jednoduchý a nadčasový design interiérů, ale především kvalita, to je MOMO Interier.

Tomáš Tresner - nábytek na míru

Vyrábíme dřevěný nábytek na míru. Součástí našich služeb je zaměření, výroba z kvalitních materiálů, dovoz hotového výrobku i jeho montáž na místě. Vestavěné skříně, postele, kuchyňské linky, ložnicový nábytek - na míru dle přání zákazníka. Pokládáme plovoucí podlahy v lokalitách Židlochovice, Brno a okolí.