• Detail firmy

Zbyněk Jaroš

Základní popis

Nabízíme stavební stroje značky CATERPILLAR k veškeré zemní činnosti, nakládce a přepravě. Provádíme výkopové a zemní práce, k mechanizaci možno připojit lopatu, bourací kladivo, svahovací lopatu. Možnost uložení zeminy na vlastní skládce.

Adresa

Jožky Jabůrkové 695/8
624 00 Brno - Komín

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72339713

Výrobky, činnosti

Výkopové práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 686 864
E-mail: bagryjaros@centrum.cz
WWW: www.bagryjaros.cz

Kontaktní osoba

Zbyněk Jaroš - Majitel

Další firmy v oboru

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.

Flow Jet s.r.o.

Naše firma se specializuje na bezvýkopové pokládání inženýrských sítí technologií Flow Tex, což je moderní a ekologicky výhodná bezvýkopová technologie.