• Detail firmy

J.K. marketing, s.r.o.

Základní popis

Společnost poskytuje služby v oblasti bezpečnosti práce (BOZP) a požární ochrany. Pro BOZP a PO zajišťujeme školení, zavedení systému BOZP, PO, účast při kontrolách OUIP, HZS, hygieny apod. Rovněž poskytujeme služby koordinátora BOZP na staveništi.

Adresa

Hybešova 726/42
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25551329

Výrobky, činnosti

Poradenství pro firmy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 546 215 543
E-mail: info@jkmarketing.cz
WWW: www.jkmarketing.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Kocián - Jednatel

Mobil: +420 602 515 900
Další firmy v oboru

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.

Ing. Tomáš Vůjta

Zabýváme se obchodní činností v oblasti IT. Poskytujeme servis PC a periferií, internetové služby, proaktivní provozní podporu IT, poradenské a konzultační služby.

Gral Moravia, a.s.

Nabízíme zakázkové vedení účetnictví pro podniky i drobné živnostníky. Zpracováváme podvojné účetnictví a také zajišťujeme vedení daňové evidence. Naše společnost Vám také nabízí možnost daňové optimalizace Vašich výdajů. Poskytujeme komplexní daňové poradenství. Věnujeme se externí mzdové agendě a zpracování účetní závěrky. Pro více informací navštivte naše webové stránky.