• Detail firmy

Jiří Hořínek

Adresa

Palackého 1462/26
695 01 Hodonín

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72459760

Výrobky, činnosti

Natáčení svateb, promocí, narozenin, sportovních a uměleckých akcí i reklam. Zpracování videozáznamů a přepis formátů. Nabízíme také grafické návrhy například na obaly od DVD, služby v oblasti filmové produkce a zpracování zvukových záznamů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 671 632
E-mail: j.horinek@tiscali.cz
WWW: web.iol.cz/videostudio

Kontaktní osoba

Jiří Hořínek - Majitel

Další firmy v oboru

FAST FORWARD s.r.o.

Nabízíme firmám marketingové služby v oblasti reklamy. Specializujeme se na strategie, kreativní dovednosti, komplexní reklamní činnost a pořádání firemních eventů. Sídlo naší společnosti se nachází v Brně, naše pobočky však naleznete i Bratislavě a Dubaji.

KPK DISPLAYS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu produktových stojanů, vybavení maloobchodních prodejen regály, vitrínami, drátěnými závěsy, košíky a POS materiály. Nabízíme komplexní veletržní servis. Realizujeme pro naše klienty veletržní a výstavní expozice na klíč po celém světě, od návrhu po finální stavbu a demontáž, včetně zajištění cateringu, hostesek, logistiky, ubytování, letenek apod.

Madair s.r.o.

Naše společnost zajišťuje dodávky plastových a kovových štítků a samolepících fólií. Zabýváme se rovněž leteckým snímkováním, fotografujeme a natáčíme videa z dronů.