• Detail firmy

Sistar, s.r.o.

Základní popis

Naše společnost v rámci své realitní činnosti zajišťuje prodej a pronájem nemovitostí zejména v Praze a okolí.

Adresa

Volutová 2522/16
158 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25673441

Výrobky, činnosti

Pronájem nemovitostí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 610 977
Mobil: +420 777 118 844
Fax: +420 251 610 980
E-mail: sistar@sistar.cz
WWW: www.sistar.cz

Kontaktní osoba

MAGDA SIROTKOVÁ - Jednatel

Mobil: +420 777 118 844

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

iReality, s.r.o.

Zprostředkováváme pronájem a prodej nemovitostí. Zajišťujeme dlouhodobý i krátkodobý pronájem bytů, rodinných domů, nebytových prostor, pozemků. K prodeji nabízíme byty, rodinné domy, rekreační objekty, činžovní domy, nebytové prostory, pozemky. Poskytujeme právní servis v oblasti realit. Chcete prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost? Neváhejte a kontaktujte nás. Garantujeme 100% spokojenost.

VLTAVA PRAGUE PROPERTIES REAL ESTATE s.r.o.

Nabízíme kompletní služby realitní kanceláře se zaměřením na Prahu. V naší nabídce naleznete bytové a nebytové prostory k pronájmu i k prodeji. Zajišťujeme rovněž správu a údržbu domů a bytů - technická správa, úklidy, revize, právní poradenství apod. V této oblasti působíme již téměř 15 let a díky zkušenostem, které jsme za tu dobu posbírali, Vám můžeme nabídnout služby na profesionální úrovni.

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.