• Detail firmy

Vlastimil Kříž

Základní popis

Provádíme instalatérské práce, montáže a opravy: domovní plynovody, rozvody vody, vnitřní i venkovní kanalizace, ústřední vytápění, rekonstrukce koupelen a WC.

Adresa

Slunná 95/19
664 48 Moravany

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40961338

Výrobky, činnosti

Topenářské práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 244 231
Mobil: +420 607 555 967
Fax: +420 547 244 231
E-mail: kriz.vlastimil@razdva.cz
WWW: www.almara.cz/kriz

Kontaktní osoba

Vlastimil Kříž . - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DINAST SERVIS s.r.o.

Specializujeme se na dodávku diamantových nástrojů na asfalt, beton, keramiku, žulu a další. Nabízíme stroje pro stavebnictví: řezače spár, stolové pily, brusky betonu, frézy vodorovného značení, frézy povrchu aj. Provádíme servis strojů značky Vymyslicky a CEDIMA. Stroje pro stavebnictví a renovace diamantových kotoučů.

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

Energy Control s.r.o.

Poskytujeme kompletní servis vzduchotechniky a klimatizace pro bytové, nebytové a průmyslové prostory. Nabízíme prodej, montáž a servis klimatizací, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Zajišťujeme veškeré servisní úkony - rekuperace na míru, měření a regulace, výměny vzduchových filtrů, servis plynových kotlů, revize požárních klapek, zaregulování vzduchotechniky, revize úniku chladiva apod.